Americká hypotéka

Jestliže potřebujete hypotéku, ale banka Vám odmítá vyjít vstříc, mohla by pro Vás být ideálním řešením americká hypotéka.  Jedná se o v dnešní době opravdu oblíbený finanční produkt, který dává možnost půjčit si nemalé peníze opravdu každému. Jedná se o bezúčelovou hypotéku, nemusíte tedy nijak dokládat, na co peníze potřebujete. Půjčené peníze tak můžete použít opravdu na cokoliv, ať už se jedná o rekonstrukci domu, koupi auta, či vyplacení exekuce. I banky nabízejí bezúčelové hypotéky, setkáte se u nich však s nemalým úrokem a pravděpodobnost schválení je velmi nízká. U nás však můžete získat americkou hypotéku za velmi výhodných podmínek. Jakých?

  • Půjčka pro každého ve věku od 18 do 90 let
  • Bez dokládání příjmů a nahlížení do registrů
  • Žádné poplatky předem
  • Nízký úrok od 3 až 5 % p.a.
  • Doba splácení až 30 let

kalkulačka27

Půjčit si může skutečně každý. Jediným požadavkem pro schválení hypotéky je zástava nemovitosti. Ta může být ve vašem vlastnictví, či ve vlastnictví třetí osoby.

 

Na co vše tedy můžete peníze použít?

Využití finančních prostředků můžeme v podstatě rozdělit na dvě kategorie:

  • Peníze pro osobní potřebu – do této kategorie se dá zahrnout cokoliv, co zvýší kvalitu Vašeho života. Ať už je to oprava domu, či vysněná dovolená.
  • Pomoc ve finanční tísni – jestliže jste se dostali do finanční tísně, či dokonce do exekuce, americká hypotéka může být ideálním řešením, jak se této tíživé situace zbavit.

 

Většina lidí nerada někomu přiznává, že má finanční problémy. Při požádání o americkou hypotéku to nikomu sdělovat nemusíte a zkrátka peníze použít na pokrytí dluhů, nebo to můžete říct, abychom Vám pomohli najít co nejlepší řešení Vaší finanční situace.

 

Americká hypotéka je ideální řešení pro všechny, kteří chtějí získat peníze opravdu rychle a bez zbytečného papírování. Peníze totiž můžete mít již do 24 hodin od podání podkladů.

1 komentář u „Americká hypotéka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.