Hypotéka bez doložení příjmů

Výše příjmů a záznam v registru jsou většinou důvodem, proč někteří lidé neprojdou žádostí o hypotéku, která se tímto nadobro zamítne. Podmínky pro získání hypotéky jsou dnes velice přísné a mnoho z nás nemá tak vysoký plat, aby prošel schválením. Spoustu lidí toto odrazuje a je to důvod, proč si žádost do banky ani nedají, myslí si, že by neuspěli. Na trhu je ale takový finanční produkt, u kterého nemusíte řešit, kolik peněz vyděláváte a tím produktem je hypotéka bez doložení příjmu.

V bance se většinou setkáte s tím, že chtějí doložit následující příjmy:

* Příjmy ze zaměstnání

* Příjmy z podnikání

* Příjmy z pronájmu a podnájmu nemovitostí

* Ostatní příjmy – může jít o výživné, dávky státní sociální podpory a další

Ovšem dokládání těchto příjmů Vás připraví o spoustu času a zbytečného papírování, do kterého se nikomu nechce. Proto se Vám bude líbit hypotéka bez dokládání příjmů. Díky ní se vyhnete papírování jako je dokládání příjmů a Vaši půjčku tak vyřešíte opravdu rychle a tím nejlepším způsobem.

pracháč03

Americká hypotéka bez dokládání příjmů funguje tak, že o ni požádáte na základě Vámi poskytnuté fotografie nemovitosti, kterou tímto zastavíte Vy, nebo to nemusí být Vaše nemovitost, ale pokud Vám kdokoliv pomůže zástavou svojí nemovitosti, může to být i někdo z Vašich blízkých. Můžete získat půjčku, až do 70 % její výše, podle odhadní ceny nemovitosti. Tímto způsobem, bez dokládání příjmů a nahlížení do registrů, můžete od té doby, kdy předáte fotografie zastavené nemovitosti, získat finanční půjčku již do 24 hodin.

Požadavky této hypotéky:

Prvním je věk od 18 do 90 let, včetně důchodců. Druhým je zástava nemovitosti. Jak snadné proti žádosti o hypotéku v bance. Zároveň získáte výhodnou půjčku s úrokem od 3 až 5 % p.a. jako v bance, zastavit můžete různé druhy nemovitosti včetně chaty, garáže a podobně a doba splácení může být až 30 let.

Máte finanční problémy? Může být pro Vás hypotéka bez dokládání příjmů to pravé. Pokud ovšem nedokládáte příjmy a Vaše finanční situace si žádá pořádné promyšlení tohoto kroku, tak neváhejte však začít tuto situaci řešit.

1 komentář u „Hypotéka bez doložení příjmů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.