Úvěr na bydlení s Českomoravskou stavební spořitelnou

Proč byste měli zvolit úvěr na bydlení od Lišky? Odpověď je jednoduchá. Nejen že má vysokou důvěru občanů České republiky, ale také výsledky jejích aktivit jsou více než pozitivní. Má nejvyšší hodnotu Top of mind mezi stavebními spořitelnami, nejvyšší povědomí o komunikaci, každý druhý nový úvěr poskytnutý stavebními spořitelnami pochází z ČMSS a to zdaleka není všechno.
Úvěr na bydlení je pro každého, kdo chce financovat bytové potřeby v době, kdy spoří na smlouvu stavebního spoření alespoň dva roky a má naspořeno minimálně 35% cílové částky.
Výhodou úvěru na bydlení od Lišky je, že může klient úvěr předčasně splatit bez jakékoliv sankce. Na rozdíl od úvěru překlenovacího je úvěr na bydlení finančně výhodnější právě díky splněným podmínkám, jako je dvouleté spoření s Liškou a hodnota naspořených peněz z cílové částky. Nejnižší roční úroková sazba je pouhých 2,95%. Zpracování žádosti na úvěr na bydlení je zcela zdarma. Finanční poradci se vždy snaží zvolit pro klienta ten nejvhodnější způsob řešení a bez zajištění Vám Českomoravská stavební spořitelna poskytne úvěr ve výši až 0,5 milionu korun.
Českomoravská stavební spořitelna poskytuje všechny typy financování bydlení na českém trhu, které vám umožní vlastní řešení potřebné k financování bydlení. Úvěr na bydlení zahrnuje koupi nemovitosti, rekonstrukci nebo přestavbu Vašeho bydlení.
Pro uzavření úvěru na bydlení jsou stanoveny tyto podmínky: Spořit na smlouvu stavebního spoření minimálně 2 roky, podle stanoveného tarifu mít naspořeno 35 – 50% z cílové částky, doložit účelovost a splnit požadavky na zajištění úvěru ze stavebního spoření.
Finanční poradci a úředníci jsou vždy velice vstřícní k Vašim dotazům a jsou schopni s Vámi vyřešit většinu finančních problémů. Ne nadarmo se říká „Na těchto základech můžete stavět.“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.