Výhodná americká hypotéka

Americká hypotéka je vlastně bezúčelovou půjčkou, co to znamená právě pro Vás? Můžete si půjčit opravdu, na cokoliv potřebujete v tuto chvíli zařídit. Nečeká Vás složité papírování, ano, můžete se radovat. Bezúčelové hypotéky totiž nezkoumají registr dlužníků, nemusíte dokládat ani Vaše příjmy, takže si tím ušetříte spoustu času. Dokonce i vyplacení exekuce může být předmětem této hypotéky, takže už Vás nemusí nic tížit. Oproti bankám je vše vyřízeno mnohem dříve a je mnohem větší pravděpodobnost schválení. Tento typ hypotéky nabízí nebankovní společnosti, které jsou velice férové, nabízí stejně nízký úrok jako banky a vyplacení peněz již do 24 hodin od dodání podkladů.

Pokud jste pořádně promysleli Vaše možnosti hypotéku splácet, protože se nedokládají příjmy, pak musí každý tuto situaci opravdu zvážit, pak je americká hypotéka pro Vás na místě. Nemusíte uvádět příjmy, ani účel hypotéky, takže peníze tu získáte opravdu snadno a navíc i rychle.

Tuto americkou hypotéku může získat kdokoliv od 18 do 90 let a další věc, kterou budete potřebovat k uzavření této půjčky je ručení jakoukoliv nemovitostí, která je buď vlastněna třetí osobou, nebo ve Vašem vlastnictví. Jakákoliv nemovitost? Ano, může to být dokonce garáž nebo cha a poskytneme až 70% z odhadní ceny nemovitosti

koruny21

Americká hypotéka a její použití

Jestliže chcete využít tyto peníze na již zmiňovanou exekuci nebo splacení jakýchkoliv dluhů, tak vám nemůže nic zabránit. Můžete si také zpříjemnit bydlení, ať už koupí domu nebo rekonstrukcí, můžete investovat, jet na zaslouženou dovolenou, na kterou se už dlouho chystáte. Nikdo Váš účel nebude prověřovat.

Získáte úroky srovnatelné s těmi v bance a neřešíte žádné peníze předem, ani odhadce nemusíte platit.

Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy, případně vyřešíme to, čemu zrovna musíte čelit ve Vašem světě financí. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás a Váš klidný život s penězi, které můžete získat opravdu rychle a vyřešit tak co nejdříve Vaše starosti.

1 komentář u „Výhodná americká hypotéka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.